Facebook Youtube
(8 52) 168 226 Vilniuje
(8 37) 409 112 Kaune
(8 46) 347 568 Klaipėdoje
Paskambinkite man
i20active

Naujasis „i20 Active“

Naujasis „i20 Active“ – drąsus miesto krosoveris. Šis madingas, bet kartu ir funkcionalus gražuolis – tai ko Jūs seniai laukėte. Jo agresyvios priekinės grotelės su daugiafunkciniais priekiniais žibintais, juodas blizgantis statramstis ir pakeliamų galinių durų aptakai žada aktyvų pasivažinėjimą.

Susipažinkite ir atvykite išbandyti

Naujasis Hyundai „i20 Active“

Gyvenkite aktyviai

Gyvenkite aktyviai

Įprastas gyvenimo būdas skirtas tiems, kurie mėgsta žaisti saugiai. Gyvenantys aktyvų gyvenimą nebijo pabėgti nuo kasdienybės.

Puikus stilius

Puikus stilius

„Hyundai i20 Active“ turi viską, ko galima tikėtis iš drąsaus naujo automobilio. Tekančių ir dinamiškų formų dizaino 2.0 filosofija keičia mūsų požiūrį į stilių.

Išorė

Išorė

Naujos šešiakampės grotelės su chromuotu apvadu suteikia „i20 Active“ drąsią išvaizdą.

Salonas

Salonas

Pakeltoje sėdynėje vairuotojas sėdi aukščiau. Į automobilį ne tik lengviau įlipti ir išlipti, bet ir matomumas važiuojant yra kur kas geresnis.

Variklis

Variklis

Naujas ekonomiškas 1,0 litro T-GDI variklis užtikrina malonų važiavimą, taupo degalus ir dirba sklandžiai.

Sauga

Sauga

Su „Hyundai i20 Active“ saugos priemonėmis visuomet važiuosite be įtampos. „Hyundai“ tiki, kad net mažiausias saugos elementas pagerina jūsų važiavimo patirtį.

Komfortas

Komfortas

Komfortas yra tai, kas daro kiekvieną važiavimą maloniu. Štai dėl ko kiekvienas „Hyundai i20 Active“ colis skirtas komfortui ir malonumui.

naujas-2