Facebook Youtube
(8 52) 168 226 Vilniuje
(8 37) 409 112 Kaune
(8 46) 347 568 Klaipėdoje
Paskambinkite man

Sandėlio išpardavimas – dabar net iki 5’540 Eur pigiau!

hyundai_ispardavimas_916x470


Hyundai Tucson

Tucson

Hyundai Tucson – Hyundai prekio ženklo ambasadorius, itin taikliai įgyvendinantis Hyundai šūkį – „Naujas mąstymas. Naujos galimybės“ (New Thinking, New Possibilities). Puikiu dizainu ir šiuolaikinėmis technologijomis šis modelis pavergiantis visus pirkėjus.


Hyundai i20 ir i20 Active

i20

Hyundai i20 – žvilgsnį pavergiantis dizainas, vienas erdviausių salonų savo klasėje, standartine komplektacija viršijantis visus lūkesčius.Saugus, kompaktiškas dydžiu, didelis savo techniniais parametrais.

Hyundai i20 Active – “Neste Eko ralio 2017” nugalėtojas svo klasėje. Kompaktiškas, bet didelis savo eksploatacinėmis savybėmis. Hyundai i20 Active – turi viską, ko galima tikėtis iš drąsaus naujo automobilio.


Hyundai i30

i30

Hyundai i30 automobilis chamelionas – tinkantis visiems, bei atisinkantis reikliausių vairuotojų poreikius. Patrauklus dizainas, efektyvus ir dinamiškas važiavimas.

Patrauklus dizainas, aukšta surinkimo kokybė, efektyvus ir dinamiško važiavimas ir modernus saugos paketas. Naujasis Hyundai i30 – turi daugiau aktyviosios saugos funkcijų nei bet kuris kitas „Hyundai” automobilis.


Hyundai i40

Tucson

Drąsus ir stilingas įvaizdis – tai Hyundai i40. Pažangiausios technologijos, variklio našumo ir efektyvumo patobulinimai, erdvus salonas ir aukščiausios kokybės medžiagos – Hyundai i40 yra tobulas automobilis bet kokioje situacijoje.


Hyundai Ioniq Hybrid

Tucson

Elegantiškai paprastas emocinio dizaino šedevras Hyundai Ioniq Hybrid. Prisijunk prie ateities jau dabar su specialiais Ioniq pasiūlymais.