Naudotų automobilių pardavimas

UAB „Inchcape Motors“ Vilnius

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Tel. (8 5) 216 8226
Serviso tel. (8 5) 244 8855
Faks. (8 5) 216 8232
El. paštas vilnius@inchcape.lt

 

Naudotų automobilių salonas:

Vadybininkai

Irvidas Česaitis
Naudotų automobilių pardavimo vadovas

(8 5) 216 8226

irvidas.cesaitis@inchcape.lt
irvidas.cesaitis (skype)

Edvard Vasilevskij
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226
+370 614 83169

edvard.vasilevskij@inchcape.lt
edvard.vasilevskij (skype)

Nikolaj Dubinovič
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226
+370 686 01810

nikolaj.dubinovic@inchcape.lt
nikolaj.dubinovic (skype)

Dainius Armanavičius
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226
+370 620 48638

dainius.armanavicius@inchcape.lt

UAB „Inchcape Motors“ Kaunas

Islandijos pl. 31,
Kaunas LT-49177

Tel. (8 37) 409 111
Serviso tel. (8 37) 409 112
Faks. (8 37) 409 110
El. paštas kaunas@inchcape.lt

 

Naudotų automobilių salonas:

Vadybininkai

Audrius Kasperavičius
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 37) 409 111
+370 686 99455

audrius.kasperavicius@inchcape.lt
audrius.kasperavicius1 (skype)

Deividas Balnys
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 37) 409 111
+370 686 99489

deividas.balnys@inchcape.lt

UAB „Inchcape Motors“ Klaipėda

Žiedo g. 2, Sudmantai,
LT-96320 Klaipėdos r.

Tel. (8 46) 347 568
Serviso tel. (8 46) 347 530
Faks. (8 46) 347 560
El. paštas klaipeda@inchcape.lt

 

Naudotų automobilių salonas:

Vadybininkai

Aivaras Gindulis
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 46) 347 568
+370 686 90791

aivaras.gindulis@inchcape.lt
aivaras.gindulis (skype)

Vilius Bielskis
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 46) 347 568
+370 693 11559

vilius.bielskis@inchcape.lt