Naujų automobilių pardavimas Vilniuje

Ford

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Tel. (8 5) 216 8226
Faks. (8 5) 216 8232
El. paštas vilnius@inchcape.lt

Ford salonas:

Pardavimo vadybininkai

Tomas Didžbalis
Ford verslo vadovas

(8 5) 216 8226

tomas.didzbalis@inchcape.lt

Tomas Rainys
Ford komercinio transporto pardavimo vadovas

(8 5) 216 8226

tomas.rainys@inchcape.lt

Evaldas Baškys
Vyr. naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

evaldas.baskys@inchcape.lt

Raimundas Šimkevičius
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

raimundas.simkevicius@
inchcape.lt

Giedrius Petraška
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

giedrius.petraska@inchcape.lt

Arūnas Žernakovas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

arunas.zernakovas@inchcape.lt

Vidmantas Kochanovskis
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

vidmantas.kochanovskis@inchcape.lt

Hyundai

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Tel. (8 5) 216 8226
Faks. (8 5) 216 8232
El. paštas vilnius@inchcape.lt

Hyundai salonas:

Pardavimo vadybininkai

Ovidijus Padvaiskas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

ovidijus.padvaiskas@inchcape.lt

Norbertas Butkevič
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

norbertas.butkevic@inchcape.lt

Jaguar / Land Rover

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Tel. (8 5) 216 8226
Faks. (8 5) 216 8232
El. paštas vilnius@inchcape.lt

Jaguar / Land Rover salonas:

Pardavimo vadybininkai

Martynas Vičinas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 219 9464

martynas.vicinas@inchcape.lt

Arvydas Klimavicius
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 219 9464

arvydas.klimavicius@inchcape.lt

Laura Daujotaitė
JLR salono administratorė

(8 5) 219 9464

laura.daujotaite@inchcape.lt

Mazda / Mitsubishi Motors

P. Žadeikos g. 1B,
Vilnius LT-06319

Tel. (8 5) 246 0462
El. paštas
vilnius2@inchcape.lt
mitsubishi@inchcape.lt
mazda@inchcape.lt

Mitsubishi Motors salonas:

Pardavimo vadybininkai

Oleg Ivanov
Atstovybės vadovas

(8 5) 246 0462

oleg.ivanov@inchcape.lt

Tomas Ivanauskas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

tomas.ivanauskas@inchcape.lt

Tomas Baniūnas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

tomas.baniunas@inchcape.lt

Paulius Burnys
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

paulius.burnys@inchcape.lt

Vaidas Devindonis
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

vaidas.devindonis@inchcape.lt