Naujų automobilių pardavimas Vilniuje

Ford

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Tel. (8 5) 216 8226
Faks. (8 5) 216 8232
El. paštas vilnius@inchcape.lt

Ford salonas:

Pardavimo vadybininkai

Tomas Rainys
Ford pardavimo vadovas

(8 5) 216 8226

tomas.rainys@inchcape.lt

Evaldas Baškys
Vyr. naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

evaldas.baskys@inchcape.lt

Raimundas Šimkevičius
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

raimundas.simkevicius@
inchcape.lt

Robertas Meilūnas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

robertas.meilunas@inchcape.lt

Giedrius Petraška
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

giedrius.petraska@inchcape.lt

Hyundai

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Tel. (8 5) 216 8226
Faks. (8 5) 216 8232
El. paštas vilnius@inchcape.lt

Hyundai salonas:

Pardavimo vadybininkai

Arūnas Žernakovas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

arunas.zernakovas@inchcape.lt

Jaguar / Land Rover

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Tel. (8 5) 216 8226
Faks. (8 5) 216 8232
El. paštas vilnius@inchcape.lt

Jaguar / Land Rover salonas:

Pardavimo vadybininkai

Agnė Ašmonienė
Jaguar ir Land Rover prekės ženklų vadovė

(8 5) 219 9464

agne.asmoniene@inchcape.lt

Martynas Vičinas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 219 9464

martynas.vicinas@inchcape.lt

Arvydas Klimavicius
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 219 9464

arvydas.klimavicius@inchcape.lt

Mazda / Mitsubishi Motors

P. Žadeikos g. 1B,
Vilnius LT-06319

Tel. (8 5) 246 0462
El. paštas
vilnius@inchcape.lt
mitsubishi@inchcape.lt
mazda@inchcape.lt

Mitsubishi Motors salonas:

Pardavimo vadybininkai

Oleg Ivanov
Verslo ir Mitsubishi prekės ženklo vadovas

(8 5) 246 0462

oleg.ivanov@inchcape.lt

Tomas Ivanauskas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

tomas.ivanauskas@inchcape.lt

Tomas Baniūnas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

tomas.baniunas@inchcape.lt

Paulius Burnys
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

paulius.burnys@inchcape.lt