Kontaktai
Vilniuje (8 52) 168 226
Kaune (8 37) 409 111
Klaipėdoje (8 46) 347 568

Naudoti automobiliai

Komisas

Padedame parduoti automobilius komiso pagrindais

Jei Jūs nepageidaujate gaišti savo brangaus laiko parduodant automobilį, nenorite susitikinėti su pirkėjais, važinėti po servisus tikrinant Jūsų mašiną, bijote būti apgauti, mes galime padėti parduoti Jūsų automobilį. Pristatykite jį mums! Mes patarsime dėl kainos nustatymo, nemokamai patalpinsime skelbimus internetiniuose puslapiuose, saugiai eksponuosime Jūsų automobilį, prižiūrėsime ir parduosime jį jums palankiomis sąlygomis.

Automobilio komiso paslaugos sąlygos ir atlygis:

  • Komiso prekybai priimami visi techniškai tvarkingi automobiliai.
  • Automobilius pristatyti galima mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
  • Automobiliai perduodami UAB „Inchcape Motors“ pardavimui komiso būdu pasirašant sutartį bei automobilio priėmimo-perdavimo aktą.
  • Vieną mėnesį automobilį eksponuojame nemokamai. Vėliau imamas 1,5 EUR (tame tarpe PVM) mokestis už kiekvieną prastovėtą dieną. Šis mokestis neimamas mums pardavus automobilį.
  • Automobiliams, kurių pardavimo kaina mažesnė nei 3'000 EUR taikomos išskirtinės sąlygos. Jas galite sužinoti pasiskambinę mūsų naudotų automobilių pardavimo vadybininkams.
  • Padarysime viską, kad automobilio pardavimo atveju Jūs gautumėte į sąskaitą savo norimą sumą.

UAB „Inchcape Motors“ pasilieka teisę keisti komiso sąlygas.

Keičiame automobilius

Mūsų salone galite pasikeisti savo turimą automobilį į kitą naują ar esantį pas mus naudotą automobilį. Tokiu būdu persėsite iš vieno automobilio į kitą ir išvengsite bet kokių pardavimo rūpesčių.

Atperkame visų markių naudotus automobilius

Mūsų salone galite tiesiog parduoti savo turimą automobilį. Mums nesvarbu jo markė, modelis. Profesionaliai įvertinsime, padėsime sutvarkyti visus išpirkimo iš lizingo, registracijos klausimus. Jums tereikia kreiptis į mus ir mes viską sutvarkysime.