Facebook Youtube
(8 52) 168 226 Vilniuje
(8 37) 409 112 Kaune
(8 46) 347 568 Klaipėdoje
Paskambinkite man

Trys naujienos asmeninių transporto priemonių parodoje: „Hyundai Motor“ 2017 m. IAA

„Hyundai Motor“ demonstruoja šviežią, į Europą orientuotą asortimentą su visiškai naujais „i30 N“, „i30 Fastback“. KONA ir kiti akcentai 2017 m. Frankfurto transporto priemonių parodoje (IAA)

Šie nauji modeliai yra naujausi „Hyundai Motor“ pasiekimai, bandant tapti pirmaujančiu Azijos automobilių prekės ženklu Europoje iki 2021 m. Viešas debiutas Frankfurto transporto priemonių parodoje bus visų trijų modelių grįžimas namo: juk šiame regione įsikūrusios prekės ženklo Europos ir Vokietijos būstinės, dizaino, techniniai ir bandymų centrai bei automobilių sporto veikla.

„2017 m. Frankfurto transporto priemonių paroda

„Hyundai Motor“ pasiruošimas 2017 m. debiutams

„i30 N“ yra pirmasis „Hyundai Motor“ didelio galingumo automobilis „N“ asortimente, įkvėptame automobilių sporto. „i30 N“ varo 2,0 litro variklis su turbokompresoriumi, kurį galima pasirinkti dviejų galingumų: standartinio paketo variklis išvysto 250 AG, o našumo paketo variklio maksimali galia yra padidinta iki 275 AG. Abi versijos sukuria maksimalų 353 Nm sukimo momentą ir 250 km/h maksimalų greitį. 250 AG versija 100 km/h pasiekia per 6,4 sekundės, o 275 AG versija – per 6,1 sekundės.

„2017 m. Frankfurto transporto priemonių paroda

Su „i30 Fastback“, „Hyundai Motor“ dalyvauja kompaktiškų automobilių rinkoje su aukščiausios kokybės madinga penkių durų kupė. „i30 Fastback“ pasižymi tvirta poza ir sportiškomis, prailgintomis linijomis. Siūlydamas naujausias „Hyundai SmartSense™“ aktyvaus saugumo ir vairavimo pagalbos funkcijas, „i30 Fastback“ demokratizuoja technologiją, kaip ir kiti „i30“asortimento produktai. „i30 Fastback“ galios perdavimo sistemų asortimentą sudaro du sumažinti benzininiai varikliai su turbokompresoriais, perimti iš naujos kartos „Hyundai i30“. „i30 Fastback“ padaro „Hyundai Motor“ aukščiausios kokybės dizaino funkcijas prieinamas kiekvienam.

„2017 m. Frankfurto transporto priemonių paroda

Visiškai naujas KONA yra tikras sportinis visureigis, pasižymintis drąsiu ir pažangiu dizainu, aukščiausios kokybės funkcijomis, ryšio prieinamumu ir naujausiomis saugumo technologijomis. „Hyundai KONA“ siūlo aptakų, ryškų dizainą, su dvigubais šviesos diodų priekiniais žibintais, dviejų spalvų stogą ir dešimties išskirtinių išorės spalvų pasirinkimą. Šis naujas sportinis visureigis suderina pasirenkamą važiavimą keturiais varomaisiais ratais pagal poreikį, 7DCT ir „Hyundai“ naujausias galios perdavimo sistemas. Tai modernių miestiečių klientų gyvenimo būdo išraiška.

„2017 m. Frankfurto transporto priemonių paroda

„i30 N TCR“, pirmasis „Hyundai Motorsport“ projektas, skirtas būtent lenktynėms trasoje, jau sulaukė daug dėmesio viešo debiuto metu neseniai vykusiame ADAC TCR Vokietijos čempionate. 2017 m. Frankfurto transporto priemonių parodoje „i30 N TCR“ pirmą kartą bus pristatytas platesnei auditorijai. Pagamintas pagal 2015 m. pristatytus TCR reglamentus, „i30 N TCR“ skirtas parduoti klientams, kurie varžosi vis dažnėjančiose nacionalinėse ir tarptautinėse pirmenybėse, kuriose gali dalyvauti TCR specifikacijų mašinos „i30 N TCR“ papildo būsimą „Hyundai“ didelio galingumo „N“ asortimentą ir dar geriau pademonstruos prekės ženklo didelės galios inžinerijos gebėjimus.

„2017 m. Frankfurto transporto priemonių paroda

Pagal TCR reglamentus, „i30 N TCR“ varo dviejų litrų variklis su turbokompresoriumi, sujungtas su šešių greičių pavarų dėžę, valdoma naudojant vairo menteles. Automobilio 100 litrų degalų bakas aprūpintas ištvermės degalų pildymo komplektu, leidžiančiu klientams varžytis ir sprinto, ir ilgų distancijų renginiuose.