Facebook Youtube
(8 52) 168 226 Vilniuje
(8 37) 409 112 Kaune
(8 46) 347 568 Klaipėdoje
Paskambinkite man

Hyundai garantija

7 metų garantija bus išduodama visiems naujiems „Hyundai“ (2019 m. modelis) automobiliams, registruotiems po 2018 m. rugsėjo 1 d. „i30“ serijai 7 metų garantija prasidėjo 2018-04-01.

„Hyundai“ suteikia savo gaminamiems lengviesiems automobiliams, visureigiams ir crossover tipo automobiliams garantiją be ridos apribojimo su sąlyga, kad automobilio techninė priežiūra bus atliekama pagal gamintojo ir importuotojo numatytą techninės priežiūros grafiką „Hyundai“ importuotojo ar įgaliotuose techninio aptarnavimo centruose, garantiniam remontui naudojant tik originalias „Hyundai“ atsargines dalis.

„Hyundai“ neribotos ridos garantija suteikiama tik tiems naujiems „Hyundai“ automobiliams, kuriuos galutinis klientas pirmą kartą įsigijo iš įgaliotojo „Hyundai“ atstovo, vadovaujantis sąlygomis, nurodytomis garantijos knygutėje.

5 metų garantijos be ridos apribojimo sąlygos
7 metų garantijos be ridos apribojimo sąlygos

”Hyundai“ pagalbos kelyje paslauga suteikiama visiems patekusiems į bėdą vairuotojams Europoje keliuose visą parą bet kurią metų dieną. Jeigu kelionę nutraukia techninis gedimas, ”Hyundai“ organizuoja automobilio išgabenimą iš įvykio vietos ir suteikia kitas būtinas paslaugas. Pakanka vieno telefono skambučio, ir jums bus suteiktas pakaitinis automobilis arba užsakytas kambarys viešbutyje.

Jeigu skambinate avarinei pagalbai, praneškite šiuos automobilio techninės priežiūros knygelės arba registracijos liudijimo duomenis: