Facebook Youtube
(8 52) 168 226 Vilniuje
(8 37) 409 112 Kaune
(8 46) 347 568 Klaipėdoje
Paskambinkite man
KONA_electric_MY19_mobile

Hyundai „KONA Electric“

Visiškai elektrinis krosoveris!
Registruokitės bandomajam važiavimui ir išbandykite.

Susipažinkite ir atvykite išbandyti

ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMAS

Įkrovimas

Greitasis įkrovimas

Greitasis įkrovimas

Įkraunant „KONA Electric“ ličio jonų polimerų akumuliatorių 100 kW nuolatine srove (DC) greitojo įkrovimo stotelėje, įkrovimo trukmė yra apie 54 min., o pasiekiamas įkrovos lygis – 80 %. Tai taikoma abiejų transmisijos versijų modeliams. Įkraunant automobilį 50 kW stotelėje, 39 kWh versijos akumuliatoriaus* įkrovimo trukmė yra 57 minutės, o 64 kWh versijos – 75 minutės.

* „KONA Electric“ su 39,2 kWh versijos akumuliatoriumi bus galima įsigyti nuo 2020 m.

Įprastas įkrovimas

Įprastas įkrovimas

Prijungus prie sieninio įkrovimo įtaiso / kintamosios srovės (AC) stotelės, ilgojo atstumo akumuliatoriaus bloko visiško įkrovimo trukmė yra 9 val. 35 min., o trumpesniojo atstumo akumuliatoriaus bloko – 6 val. 10 min.

Programuojamasis įkrovimas

Programuojamasis įkrovimas

Tiksliai pagal jūsų poreikius. „KONA Electric“ pažangi akumuliatoriaus valdymo sistema užtikrina maksimalų patogumą. Pasirinkite tokią įkrovimo trukmę, kuri geriausiai atitinka jūsų dienotvarkę ir biudžetą.

Buitinio įkrovimo laidas

Buitinio įkrovimo laidas

„KONA Electric“ turi įkrovimo laidą su integruotu valdymo bloku, kurį naudodami be vargo įkrausite akumuliatorių namuose per buitinį elektros lizdą. Įkrauti 39 kWh akumuliatorių* trunka apytiksliai 19 valandų, o 64 kWh akumuliatorių – apytiksliai 31 valandą. Toks įkrovimo būdas skirtas tik laikinam (nenumatytam) įkrovimui atlikti.

* „KONA Electric“ su 39,2 kWh versijos akumuliatoriumi bus galima įsigyti nuo 2020 m.

Įkrovimo stotelė namuose*

Įkrovimo stotelė namuose*

Specialų sieninį įkrovimo įtaisą namuose galima pritvirtinti stacionariai arba palikti jį nešiojamą. Jame yra valdymo blokas, kuris turi atskirą nuo namo elektros sistemos nepriklausantį saugiklį. Jam reikalinga 3 fazių kintama elektros srovė. Per šį įtaisą 39 kWh** akumuliatorius 100 % įkraunamas per 6 val. 10 min, o 64 kWh akumuliatorius – per 9 val. 35 min. Namams ar biurui skirto įkrovimo įtaiso teiraukitės artimiausioje„Hyundai“ atstovybėje.

* Įsigyjamas pasirinktinai.
** „KONA Electric“ su 39,2 kWh versijos akumuliatoriumi bus galima įsigyti nuo 2020 m.

Įkrovimo laidas, skirtas kintamosios srovės įkrovimo stotelėms*

Įkrovimo laidas, skirtas kintamosios srovės įkrovimo stotelėms*

Šiuo įkrovimo laidu „KONA Electric“ galima prijungti prie viešųjų kintamosios elektros srovės įkrovimo stotelių. Be to, šį laidą galima naudoti prijungiant automobilį prie sieninio namų įkrovimo įtaiso. Viešosiose kintamosios srovės įkrovimo stotelėse gali būti naudojamos skirtingo tipo išvesties jungtys – tai priklauso nuo paslaugų teikėjo.
* Įsigyjamas pasirinktinai.


SAUGA

Hyundai SmartSense

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su „Stop & Go“ funkcija)

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba su pėsčiųjų aptikimu

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba su pėsčiųjų aptikimu

Ši pažangi „Kona Electric“ saugos funkcija įspėja vairuotoją apie galimą avarinę situaciją ir, prireikus, automatiškai sustabdo automobilį. Sistema veikia trimis lygmenimis naudodama priekinį radarą ir vaizdo jutiklius. Iš pradžių ji įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu, tada valdo stabdžius pagal susidūrimo pavojaus lygį ir taiko didžiausią stabdymo jėgą, kad būtų išvengta susidūrimo arba sumažintų žalą, jei susidūrimas neišvengiamas. Sistema įjungiama, kai priešais automobilį aptinkama transporto priemonė arba pėsčiasis, važiuojant 8 km/h arba didesniu greičiu.

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema* naudoja galinį kampinį radarą, kad sumažintų susidūrimo pavojų, kylantį išvažiuojant atbuline eiga iš siaurų, prasto matomumo vietų. Radaru skenuodama sritį už automobilio 180 laipsnių kampu, sistema įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu.
* Standartinė įranga modelyje „Style“; pasirenkama įranga modelyje „Comfort“.

Važiavimo juostos laikymosi sistema ir važiavimo juostos stebėjimo sistema

Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema su persirikiavimo pagalbos funkcija

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Priekiniai žibintai pasižymi meistriška technologija, kuri užtikrina ryškų, dienos šviesai tolygų apšvietimą, ilgą eksploatacijos laiką ir daug mažesnes energijos sąnaudas. Įjungus automatinį režimą, tolimųjų šviesų sistema naktį aptinka iš priekio atvažiuojančias ir toje pačioje juostoje priekyje važiuojančias transporto priemones bei perjungia šviesas į artimąsias, kai reikia, kad jos neakintų kitų vairuotojų. Kai nepatinkama jokių transporto priemonių, sistema automatiškai išjungia tolimąsias šviesas.
* LED priekiniai žibintai su tolimųjų šviesų pagalbos sistema yra standartinė įranga modelyje „Style“; pasirenkama įranga modelyje „Comfort“.

Vairuotojo įspėjimo funkcija

Vairuotojo įspėjimo funkcija

Ši standartinė „KONA Electric“ funkcija užtikrina visiškai naujo lygio saugumą ir patogumą nuolat stebėdama ir analizuodama vairavimo modelius pagal gaunamus duomenis, pvz., vairo kampą, vairavimo sukimo momentą ir padėties eismo juostoje pokyčius. Aptikusi vairuotojo nuovargio / dėmesingumo sumažėjimo požymius DAW pateikia garso ir vaizdo įspėjimus ir sugeneruoja iššokantįjį pranešimą apie galimai reikalingą pertrauką.

Išmanioji įspėjimo apie greičio apribojimą sistema*

Išmanioji įspėjimo apie greičio apribojimą sistema*

Ji naudoja priekinę kamerą ir navigacijos sistemos informaciją, identifikuodama greičio apribojimo ženklus ir realiu laiku rodydama greičio apribojimą ir lenkimą draudžiančius ženklus. Informacija rodoma ir navigacijos sistemos ekrane, ir TFT prietaisų skydelyje.
* Standartinė įranga modelyje „Style“; pasirenkama įranga modelyje „Comfort“.

Statinė artimųjų šviesų pagalbos sistema

Statinė artimųjų šviesų pagalbos sistema

Matykite daugiau, vairuokite saugiau. Artimųjų šviesų pagalbos sistema* apšviečia priekinę šoninę sritį posūkiuose, pagerindama matomumą naktį.
* Standartinė įranga modelyje „Style“; pasirenkama įranga modelyje „Comfort“.


DINAMIKA

Galia, malonumas ir efektyvumas

Galia, malonumas ir efektyvumas

* Naudojant 64 kWh versijos akumuliatorių. Modelius su 39,2 kWh versijos akumuliatoriais bus galima įsigyti nuo 2020 m. Duomenys nurodyti remiantis WLTP (pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūros) nuostatomis, kurios taikomos apskaičiuojant Europos keleivinių transporto priemonių degalų ir energijos sunaudojimą, nuvažiuojamą atstumą bei taršos emisijas. Vadovaujantis šia procedūra apskaičiuoti duomenys tiksliau apibūdina vairavimą realiomis sąlygomis. Pagal NEDC (naująjį Europos važiavimo ciklą) nuvažiuojamas atstumas yra 546 km. NEDC yra šiuo metu taikomas bandymo metodas, kuris bus pakeistas į WLTP. ** Įkraunama iki 80 % lygio 100 kW DC (nuolatinės srovės) įkrovimo stotelėje.

Tikras malonumas vairuoti

Ličio jonų polimerų akumuliatorius

Ličio jonų polimerų akumuliatorius

Naujame „Kona Electric“ vietoj standartinio nikelio metalo hibridinio akumuliatoriaus „Hyundai“ nusprendė naudoti ličio jonų polimerų akumuliatorinį bloką. Jis pasižymi mažesniu jautrumu atminties efektui, dideliu įkrovimo ir iškrovimo efektyvumu bei įspūdinga didžiausia galia. Naujai sukurta „KONA Electric“ akumuliatoriaus šiluminio valdymo sistema užtikrina didesnį akumuliatoriaus našumą ir ilgesnį eksploatacijos laiką. Ji vėsinama vandeniu per prijungtą oro kondicionavimo sistemą ir šildoma elektriniu kaitinimo elementu.

Elektrinis variklis

Elektrinis variklis

Atsižvelgiant į tai, kokio norite galingumo ir nuvažiuojamo atstumo, galite rinktis iš dviejų akumuliatorių versijų. Naudojant 39,2 kWh versijos akumuliatorių* galima išvystyti didžiausią 155 km/h greitį ir nuvažiuoti 312 km atstumą, remiantis WLTP ciklu (pagal NEDC šis atstumas yra 345 km). 64 kWh versijos akumuliatoriumi išvystomas didžiausias greitis yra 167 km/h, o vienu įkrovimu nuvažiuojamas atstumas – 482 km, remiantis WLTP ciklu (pagal NEDC – 546 km).
* „KONA Electric“ su 39,2 kWh versijos akumuliatoriumi bus galima įsigyti nuo 2020 m.

Pažangi technologija – išmanus vairavimas

Reguliuojamas rekuperacinis stabdymas

Išmanusis rekuperacinis stabdymas

Garantija

Garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“ automobilis, „KONA Electric“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 7 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės ramybe, kurią užtikrina geriausia šiame sektoriuje suteikiama standartinė garantija. Be to, „KONA Electric“ didelio našumo ličio jonų polimerų akumuliatoriui taikoma 8 metų arba 200 000 km nuvažiuoto atstumo garantija, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.


PATOGUMAS

Erdvus ir praktiškas

Projekcinis ekranas

7 col. garso sistemos ekranas

7 col. garso sistemos ekranas

Garso sistemoje su 7 col. spalvotuoju skystųjų kristalų ekranu yra integruota vaizdo kamera su dinaminiais kreipikliais ir veikia „Bluetooth“ ryšys. Be to, joje iš anksto įdiegtos „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ programos, leidžiančios prijungti telefoną ir naudotis muzikos, skambučių, bei programėlių funkcijomis pagrindiniame ekrane.

8 col. navigacijos sistema*

8 col. navigacijos sistema*

8 col. jutikliniame ekrane integruotos 3D navigacijos, medijos ir susiejimo funkcijos. Navigacijos platforma apima 7 metų nemokamą LIVE paslaugų prenumeratą, kuri leidžia gauti informaciją apie orus, greičio apribojimus ir lankytinas vietas realiuoju laiku. Be to, joje iš anksto įdiegtos „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ programos, leidžiančios prijungti telefoną ir naudotis muzikos, skambučių, bei programėlių funkcijomis pagrindiniame ekrane. DAB įeina į standartinę komplektaciją kaip ir USB, „Aux-in“ jungtys bei prieiga prie „Bluetooth“.
* Standartinė įranga modelyje „Style“; pasirenkama įranga modelyje „Comfort“.

„Apple CarPlay™“ yra kompanijos „Apple Inc.“ registruotas prekės ženklas. „Android Auto™“ yra kompanijos „Google Inc.“ registruotas prekės ženklas.

Bevielis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Bevielis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Centriniame skydelyje esantis bevielis įkrovimo padėklas („Qi“ standarto) leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną, suderinamą su „Qi“, nenaudojant nepatogių laidų.
* Standartinė įranga modelyje „Style“; pasirenkama įranga modelyje „Comfort“.

Išankstinio klimato nustatymo funkcija

Išankstinio klimato nustatymo funkcija

Prijungę „KONA Electric“ prie išorinio maitinimo šaltinio, pvz., savo namo garaže, galite nustatyti laiką, kai automobilis bus pašildytas iki reikiamos temperatūros. Tokiu būdu ne tik suteikiama daugiau komforto, bet ir taupoma akumuliatoriaus energija, kurios prireiks vėliau, automobiliui važiuojant kelyje.

Vėdinamos ir šildomos priekinės sėdynės

Vėdinamos ir šildomos priekinės sėdynės

Patogios ir vėsios? O gal šiltos ir jaukios? Priekinėse sėdynėse įrengta 3 lygių vėdinimo ir šildymo sistema, užtikrinanti komfortišką važiavimą bet kokiu oru.
Šildomos sėdynės įeina į standartinę „KONA Electric“ komplektaciją, o vėdinamos sėdynės galimos tik „Style“ modelyje su odiniu paketu.

Stogo bėgeliai

Stogo bėgeliai

Leiskitės į kelią su visais reikalingais daiktais. Ant „KONA Electric“ stogo įrengti stogo bagažinės bėgeliai, kurie išlaiko iki 80 kg svorį, kad galėtumėte leistis į kelią su visa reikalinga įranga.