Inchcape Motors servisas

APIE SERVISĄ

Kodėl INCHCAPE MOTORS servisas?

 • Aukščiausios kvalifikacijos serviso meistrai greitai ir tiksliai išsiaiškins Jūsų automobilio gedimo priežastis bei padės jas išspręsti. Žinios, įgytos nuolatiniuose kvalifikacijos kėlimo kursuose, padės ne tik greitai rasti gedimą, bet ir jį sutvarkyti už mažiausią pinigų sumą. Patikėdami automobilio priežiūrą mums, prailginsite jo tarnavimo laiką ir pagerinsite jo būklę ilgalaikėje perspektyvoje.
 • Aukščiausios kokybės serviso darbų standartus nustato „Ford”, „Mazda”, „Mitsubishi”, „Hyundai”, „Jaguar” ir „Land Rover” kokybės reglamentai, kurių griežtai laikydamiesi, serviso meistrai užtikrina sklandų ir aukštos kokybės serviso darbą. Greitą ir efektyvų automobilių remontą bei kitas aukštos kokybės teikiamas paslaugas.
 • Originalių atsarginių dalių naudojimas serviso darbuose užtikrina šių darbų kokybę ir 100% patikimumą automobilio eksploatavimo laikotarpiu. Jokio kito gamintojo detalės neužtikrina tokios aukštos kokybės, patikimumo bei saugumo, kaip būtent Jūsų automobilio gamintojo originalios detalės.
 • Vairavimo metu svarbiausia tampa Jūsų pačių ir Jūsų šeimos saugumas, todėl mūsų serviso meistrai originalių detalių ir aukštos darbų kokybės pagalba užtikrina aukščiausią darbų kokybę tam, kad Jūs net ir ilgiausių kelionių metu visada galėtumėte jaustis užtikrinti automobilio techninę būklę.Kodėl verta atlikti kėbulo remonto darbus INCHCAPE MOTORS servise?

 • Nevažiuojantį Jūsų automobilį galime nemokamai transportuoti Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miesto teritorijose, transportavimas iš visų vietovių atliekamas už papildomą mokestį (jeigu tai nepriklauso pagal draudimo sąlygas).
 • Už Jūs sutvarkysime visus reikalingus dokumentus (deklaracija, defektacija), suderinsime remonto darbų sąmatą su draudimo kompanija. Visa tai atliksime už Jus, sumažindami visą rūpesčių kiekį tenkanti Jums.
 • Jūsų pageidavimui siekdami neapriboti kasdienės Jūsų veiklos, suteiksime pakaitinį automobilį visam remonto laikui (3 paras automobilis suteikiamas nemokamai, o likusiam laikui tik 34,99 EUR + PVM parai).
 • Jūsų automobilio remonto ir dažų parinkimo metu naudojama naujausia įranga, padedanti mums dirbti preciziškai, profesionaliai bei greitai. Visus automobilio remonto darbus atlieka kvalifikuoti darbuotojai, kurie savo gebėjimus nuolatos tobulina gamintojų rengiamuose seminaruose bei praktinėse dirbtuvėse.
 • Tam, kad automobilis išliktų kokybiškas ir patikimas po remonto darbų, visiems kėbulo remonto darbams suteiksime 3-ų metų garantiją. Taip pat serviso darbų kokybė yra nuolatos audituojama automobilių gamintojų bei „Inchcape” grupės atstovų.
 • Prieš visus darbus, Jūsų automobiliui atliksime visapusišką apžiūrą (VAP), o gautus rezultatus ir gedimų sprendimo variantus aptarsime su Jumis ir pasiūlysime atlikti visus remonto darbus vienu metu. Po remonto Jūsų automobilis bus nuplaunamas bei išvalomas, todėl į kelią išvažiuosite lyg su nauju automobiliu.Kodėl verta rinktis originalias detales?

 • Siekiant, kad Jūsų automobilis ilgiau tarnautų ir išliktų toks pats patikimas ir saugus, net ir menkiausia detalė turi atitikti gamintojo keliamus reikalavimus ir aukščiausios kokybės standartus, todėl gamintojo siūlomos detalės turi tapti prioritetine sritimi tvarkant Jūsų automobilį.
 • Visos originalios detalės pasižymi patikimumu, užtikrina saugumą ir kokybę. Detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos autorizuotų gamintojų, todėl ne tik estetinis vaizdas, tačiau ir kokybė yra išlaikoma aukščiausiame lygyje.Registruokitės į servisą