Naujų automobilių pardavimas Vilniuje

Ford

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Tel. (8 5) 216 8226
Faks. (8 5) 216 8232
El. paštas vilnius@inchcape.lt

Ford salonas:

Pardavimo vadybininkai

Tomas Didžbalis
Ford verslo vadovas

(8 5) 216 8226

tomas.didzbalis@inchcape.lt

Tomas Rainys
Ford komercinio transporto pardavimo vadovas

(8 5) 216 8226

tomas.rainys@inchcape.lt

Evaldas Baškys
Vyr. naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

evaldas.baskys@inchcape.lt

Raimundas Šimkevičius
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

raimundas.simkevicius@
inchcape.lt

Giedrius Petraška
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

giedrius.petraska@inchcape.lt

Vidmantas Kochanovskis
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

vidmantas.kochanovskis@inchcape.lt

Mantas Pečiukaitis
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

mantas.peciukaitis@inchcape.lt

Hyundai

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Tel. (8 5) 216 8226
Faks. (8 5) 216 8232
El. paštas vilnius@inchcape.lt

Hyundai salonas:

Pardavimo vadybininkai

Ignas Novikas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

ignas.novikas@inchcape.lt

Jaguar / Land Rover

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Tel. (8 5) 216 8226
Faks. (8 5) 216 8232
El. paštas vilnius@inchcape.lt

Jaguar / Land Rover salonas:

Pardavimo vadybininkai

Irma Stankevičienė
Jaguar Land Rover verslo vadovė

(8 5) 216 8226

irma.stankeviciene@inchcape.lt

Anton Daukševič
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 219 9464

anton.dauksevic@inchcape.lt

Mantas Brusokas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 219 9464

mantas.brusokas@inchcape.lt

Mazda / Mitsubishi Motors

P. Žadeikos g. 1B,
Vilnius LT-06319

Tel. (8 5) 246 0462
El. paštas
vilnius2@inchcape.lt
mitsubishi@inchcape.lt
mazda@inchcape.lt

Mazda / Mitsubishi Motors salonas:

Pardavimo vadybininkai

Tomas Ivanauskas
Vyr. naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

tomas.ivanauskas@inchcape.lt

Tomas Baniūnas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

tomas.baniunas@inchcape.lt

Paulius Burnys
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

paulius.burnys@inchcape.lt

Lukas Buinevičius
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

lukas.buinevicius@inchcape.lt