Vilnius: (8 52) 168 226 Kaunas: (8 37) 409 111 Klaipėda: (8 46) 347 568 Susisiekti

Naujų automobilių pardavimas Vilniuje

Ford

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Tel. (8 5) 216 8226
El. paštas vilnius@inchcape.lt

Ford salonas:

Pardavimo vadybininkai

Tomas Didžbalis
Ford verslo vadovas

(8 5) 216 8226

tomas.didzbalis@inchcape.lt

Tomas Rainys
Ford komercinio transporto pardavimo vadovas

(8 5) 216 8226

tomas.rainys@inchcape.lt

Giedrius Petraška
Verslo klientų pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

giedrius.petraska@inchcape.lt

Evaldas Baškys
Vyr. naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

evaldas.baskys@inchcape.lt

Raimundas Šimkevičius
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

raimundas.simkevicius@
inchcape.lt

Ignas Novikas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 216 8226

ignas.novikas@inchcape.lt

Jaguar / Land Rover

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Tel. (8 5) 219 9464
El. paštas vilnius@inchcape.lt

Jaguar / Land Rover salonas:

Pardavimo vadybininkai

Irma Stankevičienė
Jaguar Land Rover verslo vadovė

+370 698 89966

irma.stankeviciene@inchcape.lt

Anton Daukševič
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

+370 656 98197

anton.dauksevic@inchcape.lt

Mantas Brusokas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

+370 620 48638

mantas.brusokas@inchcape.lt

Simas Vindašius
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

+370 698 05101

simas.vindasius@inchcape.lt

Mazda / Mitsubishi Motors

Ozo g. 10A,
Vilnius LT-08200

Tel. (8 5) 246 0462
El. paštas
vilnius2@inchcape.lt
mitsubishi@inchcape.lt
mazda@inchcape.lt

Mazda / Mitsubishi Motors salonas:

Pardavimo vadybininkai

Tomas Ivanauskas
Vyr. naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

tomas.ivanauskas@inchcape.lt

Tomas Baniūnas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

(8 5) 246 0462

tomas.baniunas@inchcape.lt