Vilnius: (8 52) 168 226 Kaunas: (8 37) 409 111 Klaipėda: (8 46) 347 568 Susisiekti

Servisas Kaune

UAB „Inchcape Motors“ Kaunas

Islandijos pl. 31,
Kaunas LT-49177

Serviso tel. (8 37) 409 112
Atsarginių dalių tel. (8 37) 409 114
Faks. (8 37) 409 110
El. paštas kaunas.servisas@inchcape.lt

Servisas:

Serviso vadovai

Sigitas Jovarauskas
Serviso vadovas

(8 37) 409 112

sigitas.jovarauskas@inchcape.lt

Tatjana Gudelienė
Serviso klientų aptarnavimo vadovė

(8 37) 409 112

tatjana.gudeliene@inchcape.lt

Serviso administratoriai

Rasa Jurkšienė
Serviso administratorė

(8 37) 409 112

rasa.jurksiene@inchcape.lt

Ford, Mazda, Mitsubishi, Hyundai serviso konsultantai

Gediminas Šimbelis
Vyr. serviso konsultantas

(8 37) 409 112

gediminas.simbelis@inchcape.lt

Regimantas Danielius
Serviso konsultantas

(8 37) 409 112

regimantas.danielius@inchcape.lt

Rytis Kavaliauskas
Serviso konsultantas

(8 37) 409 112

rytis.kavaliauskas@inchcape.lt

Darius Akelaitis
Serviso konsultantas

(8 37) 409 112

darius.akelaitis@inchcape.lt

Gediminas Pranevičius
Kėbulų meistras

(8 37) 409 118

gediminas.pranevicius@inchcape.lt

Andrius Malyševas
Kėbulų remonto cecho konsultantas

(8 37) 409 118

andrius.malysevas@inchcape.lt

Linas Neimontas
Kėbulų remonto cecho konsultantas

(8 37) 409 118

linas.neimontas@inchcape.lt

Saulius Byčius
Kėbulų remonto cecho konsultantas

(8 37) 409 118

saulius.bycius@inchcape.lt

Atsarginių dalių pardavimo vadybininkai

Giedrius Augustaitis
Atsarginių dalių pardavimo vadybininkas

(8 37) 409 114

giedrius.augustaitis@inchcape.lt