FINANSAVIMO IR DRAUDIMO PASLAUGOS

Kviečiame mėgautis naujo automobilio vairavimo malonumais naudojantis finansavimo paslauga, draudimo ir kitų produktų naudomis. Mūsų patyrę finansų ekspertai padės surasti jums tinkamiausią, naudingiausią ir jūsų lūkesčius atitinkantį sprendimą.

Automobilių Finansavimas

Finansavimo sprendimai visgi yra populiariausias būdas įsigyti norimą automobilį.   Mėgaukitės naujo automobilio patogumu ir dinamika mainais į mėnesio įmoką – rinkitės INCHCAPE Lietuva finansavimą automobiliui, o mes pateiksime lizingo pasiūlymą, visiškai pritaikytą jūsų galimybėms, ir neišleidžiant vienu metu reikšmingos sumos.

Kodėl verta rinktis INCHCAPE finansavimą?
 • Mes pasirūpinsime geriausių finansavimo sąlygų pateikimu, reikiamų dokumentų surinkimu, bei užtikrinsime sprendimų greitį. 
 • Padėsime parinkti geriausią ilgalaikį sprendimą, bei užtikrinsime laiko sutaupymą.
 • Pasiūlysime konkurencingą palūkanų normą ir automobilių lizingo galimybę nuo 24 iki 84 mėnesių.

Draudimas

Bendradarbiaujame su pirmaujančiomis draudimo kompanijomis, kurios mūsų klientams gali pasiūlyti geriausius draudimo sprendimus rinkoje ir aukščiausios kokybės aptarnavimą. Apsidraudus per INCHCAPE Lietuva draudiminis įvykis sprendžiamas nesikreipiant į draudimo bendrovę, tokiu būdu siekiame taupyti kliento laiką.

Mes siūlome:
 • Siūlome, KASKO – visapusišką pagalbą nutikus bet kokiam eismo įvykiui garantuojantį draudimą
 • Savanorišką civilinės atsakomybės draudimą.
 • Turto, esančio automobilyje, draudimą.
 • Draudimą klientams, keliaujantiems į užsienį.
 • Ir kitas draudimo naudas.

Tęstinė garantija

Įsigijusiems automobilį INCHCAPE Lietuva atstovybėje savo klientams galime pasiūlyti pratęstą (tęstinę) automobilio garantiją.

 • Pratęsimas galimas iki 4-tų arba 5-tų ir net 6-tų automobilio metų ir galioja nuo gamyklinės garantijos pabaigos dėl amžiaus arba ridos – iki 48 arba 60 mėn., 72 mėn. arba iki 250 000 km ridos priklausomai, kas nutinka anksčiau.

Papildomas vertės išsaugojimo draudimas (GAP)

GAP – transporto priemonių draudimas, kuris suteikia transporto priemonės savininkui papildomą finansinę apsaugą vagystės ar neatstatomos žalos atveju.

 • GAP - apima skirtumą tarp transporto priemonės sąskaitos faktūros vertės jos įsigijimo dieną (GAP Sąskaita Faktūra) arba vertės, nurodytos KASKO polise (GAP KASKO), ir jos rinkos vertės įvykio dieną. Neatstatomos žalos ar vagystės atveju GAP draudimas suteikia galimybę gauti dvi išmokas: pirmą moka Pagrindinė Draudimo Bendrovė (pagal KASKO arba kaltininko civilinės atsakomybės draudimą), o antra yra išmokama pagal GAP polisą. Tai leidžia Klientui įsigyti tos pačios klasės / vertės transporto priemonę, kaip transporto priemonė, prarasta dėl neatstatomos žalos, ir sudaryti naują transporto priemonės finansavimo sutartį be papildomų investicijų rizikos.

Trade in informacija

Pasikeiskite savo seną automobilį į naują ir sutaupykite

Turite vis dar patikimą automobilį, tačiau mielai jį pakeistumėte nauju? Parduokite mums seną automobilį, o naują – tiesiai iš mūsų salono įsigykite už gerą kainą. Nesvarbu, kokio gamintojo modelį šiuo metu vairuojate, pateiksime jums atpirkimo pasiūlymą ir padėsime išvengti visų su automobilio keitimu susijusių rūpesčių – sutaupysite laiko ir lengviau įsigysite naują automobilį. Pasinaudoję atpirkimo pasiūlymais, už naujo automobilio vairo taip pat sėsite gerokai greičiau!

Mes atpirksime Jūsų automobilį – taip Jūs sumokėsite dalį naujo automobilio kainos
 1. Atvykite į artimiausią BRAVOAUTO atstovybę su savo automobiliu.
 2. Įvertinę jo būklę ir pateikę profesionalią automobilio įvertinimo ataskaitą, mes galėsime jums pasiūlyti geriausią pirkimo-pardavimo kainą.
 3. Išsirinksite bet kurį, jums labiausiai tinkantį, naują automobilio modelį, kurį jums sukomplektuosime pagal individualius poreikius. Geriausius mūsų pasiūlymus rasite mūsų interneto svetainėse.
 4. Padėsime jums sutvarkyti visus reikiamus dokumentus ir pasiūlysime puikias lizingo bei draudimo sąlygas naujai transporto priemonei.

Finansų skaičiuoklė

 € / mėn.

Standartinis pavyzdys, jeigu lizingu įsigytumėte 30 000 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 10% (3 000 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 27 000 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 6,538% (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 3,50 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 1% ( min. 350 EUR), bendra vartojimo kredito kaina – 4 925,62 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 7,36 %, mėnesio įmoka – 532,09 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 32 345,62 EUR. INCHCAPE Lietuva siūlo finansavimą bendradarbiaudama su pirmaujančiomis lizingo bendrovėmis. Apskaičiuotas rezultatas yra tik orientacinio pobūdžio ir nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą. Konkrečias finansavimo sąlygas pateiksime tik patikrinę Jūsų lizingo paraiškoje pateiktą informaciją.