Vilnius: (8 52) 168 226 Kaunas: (8 37) 409 111 Klaipėda: (8 46) 347 568 Susisiekti

Servisas Vilniuje

Inchcape Vilnius

Laisvės pr. 137,
Vilnius LT-06118

Serviso tel. (8 5) 244 8855
Atsarginių dalių tel. (8 5) 270 6435
Faks. (8 5) 216 8232
El. paštas vilnius.servisas@inchcape.lt

Servisas:

Serviso vadovas

Donatas Gaidelis
Serviso vadovas

(8 5) 244 8855

donatas.gaidelis@inchcape.lt

Serviso administratoriai

Mindaugas Kalinauskas
Serviso administratorius

(8 5) 244 8855

mindaugas.kalinauskas@inchcape.lt

Ford, Hyundai serviso konsultantai

Marius Gabriūnas
Vyr. serviso konsultantas

(8 5) 244 8855

marius.gabriunas@inchcape.lt

Dainius Bernotas
Serviso konsultantas

(8 5) 244 8855

dainius.bernotas@inchcape.lt

Edvardas Knystautas
Serviso konsultantas

(8 5) 244 8855

edvardas.knystautas@inchcape.lt

Audrius Naraškevičius
Serviso konsultantas

(8 5) 244 8855

audrius.naraskevicius@
inchcape.lt

Gytis Rutkauskas
Serviso konsultantas

(8 5) 244 8855

gytis.rutkauskas@inchcape.lt

Linvidas Bruzgulis
Kėbulų serviso konsultantas

(8 5) 244 8855

linvidas.bruzgulis@inchcape.lt

Aurimas Daskevičius
Kėbulų serviso konsultantas

(8 5) 244 8855

aurimas.daskevicius@inchcape.lt

Land Rover, Jaguar serviso konsultantai

Gediminas Pužauskas
JLR serviso konsultantas

(8 5) 219 9464

gediminas.puzauskas@inchcape.lt

Jevgenijus Potaškinas
JLR serviso konsultantas

(8 5) 219 9464

jevgenijus.potaskinas@inchcape.lt

Andrius Šlimas
JLR atsarginių dalių pardavimo vadybininkas

(8 5) 219 9464

andrius.slimas@inchcape.lt


Ford, Hyundai atsarginių dalių pardavimo vadybininkai

Oskaras Tamošaitis
Atsarginių dalių pardavimo vadybininkas

(8 5) 270 6435

oskaras.tamosaitis@inchcape.lt

Ruslan Šilvian
Atsarginių dalių pardavimo vadybininkas

(8 5) 270 6435

ruslan.silvian@inchcape.lt