Bravoauto

Patikrinti, su garantija bei techniškai tvarkingi naudoti automobiliai

 

Prekės ženklas „BravoAuto“ gimė sujungus sėkmingai veiklą vykdžiusius mūsų „Inchcape“ ir „Krasta Auto“ naudotų automobilių prekybos padalinius. Tad „BravoAuto“ išsiskiria siūlomų automobilių gausa – vienu metu klientai Lietuvoje gali rinktis iš daugiau nei 300 transporto priemonių. Dauguma jų  – „Inchcape Motors“  ir „Krasta Auto“ Lietuvoje atstovaujamų markių „Ford“, „Jaguar“, „Land Rover“, „Mazda“, BMW  ir „Mini“ automobiliai. Tokią didelę prekių ženklų įvairovę mes galime pasiūlyti ir dėl tarptautinės praktikos, kadangi kai kuriose Europos šalyse bendradarbiaujame ir su kitais gamintojais. Visą pasiūlą klientams pateikiame mūsų internetinėje svetainėje bei salonuose. Būdami tarptautiniu ženklu jau esame Jungtinėje Karalystėje, Belgijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir netgi Australijoje.

 

Peržiūrėti skelbimus

Naudoti automobiliai su garantija

„Ford“ specialistai apskaičiavo, kad kiekvienas Europos vairuotojas, kuris įsigijo vieną iš geriausiai parduodamų iš tinklo įkraunamų hibridinių automobilių, per metus sutaupė tiek CO₂ emisijos, kiek jų būtų išskirta keliaujant iš Londono į Buenos Aires ir atgal. Hibridiniai ir elektra varomi automobiliai jau kurį laiką sparčiai plečia savo užimamos rinkos dalį, todėl šiuo alternatyviuoju būdu varomi nauji ir naudoti automobiliai, kitaip, nei prieš kelerius metus, pasirenkami vis dažniau.

Automobilio keitimo procesas dabar kaip niekad paprastas – parduodate savo naudotą automobilį „Inchcape“ salonuose ir pinigus panaudojate pradiniam įnašui už kitą ten pat išsirinktą automobilį. Ir visiškai nesvarbu, kokio gamintojo modelį šiuo metu vairuojate.

Kaip naudoti automobiliai parduodami salonuose?

Parduodami naudoti automobiliai interneto portaluose netenkina jūsų poreikų? Automobilio įsigijimas nebūtinai turi būti sudėtingas ir varginantis, važinėjant po parduodamų automobilių aikšteles ir bandant susiderėti dėl tinkamos kainos. Jūsų patogumui, „Bravoauto“ naudoti automobiliai galimi salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Susisiekite su mumis ir pasirūpinsime automobilio suradimu, patikra, transportavimu, dokumentais, lizingu, garantija bei automobilio perdavimu. Jeigu pageidaujate – net ir seno automobilio nupirkimu, užskaitant kaip pradinį įnašą, taip pat galimi naudoti automobiliai lizingu ar išsimokėtinai. Kaip tai atrodo realybėje?

Išsirenkate norimą automobilį
Nuspręskite, kokio automobilio modelio norėtumėte. Apgalvokite, kokios degalų rūšies, pavarų dėžės bei pageidaujamos įrangos reikėtų, kad vairuodami jaustumėtės patogiai.

Susisiekiate su „Inchcape“ atstovybe Lietuvoje
Tai galite padaryti užpildydami kontaktų formą arba paskambindami. Jei sunku apsispręsti, mūsų vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią automobilį ir suteiks visą reikalingą informaciją.

Patvirtinate pirkimo sąlygas
Suradus automobilį pagal jūsų poreikį, kartu su vadybininku aptarsite įsigijimo sąlygas, pateiksime draudimo bei lizingo pasiūlymus, pasirūpinsime garantija, registracija bei transportavimu.

Atsiimate raktelius ir leidžiatės į kelią
Greita ir patogu, kai viskas vienose rankose. Atvykus jūsų automobiliui bei pasitvirtinus visas sąlygas, atsiimsite raktelius.

Naudoti hibridiniai automobiliai taip pat randa savo vietą salonuose

Įkraunamųjų hibridų ir elektromobilių paklausa Europoje sparčiai auga, tai matyti palyginus kelių praėjusių metų duomenis. Pavyzdžiui, vertinant 2021 m. ir 2020 m. antrus ketvirčius, įkraunamų hibridų pardavimas išaugo daugiau nei 255 proc. Nieko nuostabaus, kadangi šiems automobiliams pavyksta nedidelėmis sąnaudomis patenkinti vairuotojų poreikius – pavyzdžiui, daugiau nei du trečdaliai įkraunamojo „Ford Kuga“ vairuotojų kasdien vietiniais maršrutais nukanka ne daugiau kaip 50 km ir visą šią distanciją gali įveikti naudodami vien baterijos energiją.

Kadangi hibridai ir elektromobiliai – jau nebe rinkos naujokai, vis daugiau jų atsiranda ir antrinėje rinkoje. Jeigu dar prieš kelerius metus naudoti hibridiniai ar elektriniai automobiliai dėl neužtikrinto baterijos tarnavimo laiko stokojo pirkėjų dėmesio, dabar požiūris gerokai pasikeitęs. Automobilių gamintojams pereinant prie alternatyviuoju būdu varomų transporto priemonių gamybos, naudoto hibrido ar elektromobilio įsigijimas salonuose greitu metu nieko nebestebins ir nekels dvejonių būsimam savininkui.

Kaip įsitikinti, kad naudoti automobiliai yra patikimi?

Pirmiausia – būtina nuodugni automobilių techninės būklės patikra, ji pas mus atliekama pagal „Bravoauto“ standartus. Kadangi naudotą automobilį įsigyjant salonuose įprastai gaunama daugiau informacijos, nei turi naudoti automobiliai internetu įprastuose pardavimų portaluose, galima jaustis ramiau dėl ankstesnio savininko elgesio su automobiliu, buvusios profilaktinės priežiūros ir dabartinės jo būklės.

Papildomą saugumą gali užtikrinti ir tinkamas draudimas. Visapusiškai pritaikytas jūsų poreikiams, garantuojantis, kad prireikus jūsų transporto priemonė bus suremontuota „Inchcape“ įgaliotame servise, naudojant tik originalias atsargines dalis ir moderniausią įrangą, draudimas ne tik sutaupo laiko, bet ir leidžia ramiai mėgautis vairavimu. Bendradarbiaujame su pirmaujančiomis draudimo kompanijomis, kurios mūsų klientams gali pasiūlyti geriausius draudimo sprendimus rinkoje ir aukščiausios kokybės aptarnavimą.