GardX

Ilgaamžis dažų sluoksnio ir vidaus salono kompleksinis apsauginis nanopadengimas Automobilio apsaugos sistema „GardX“ – Ilgaamžis dažų sluoksnio ir vidaus salono kompleksinis apsauginis nanopadengimas.

Problema

Atšiauriame šiandienos pasaulyje Jūsų automobilio dažų sluoksnį veikia įvairūs teršalai, o saloną galite apgadinti patys, nesąmoningai ką nors išpylę. Jeigu norite, kad automobilis atrodytų kaip ką tik iš automobilių salono, jam reikia papildomos apsaugos nuo medžių sakų, ultravioletinių spindulių, ploviklių, rūgštaus lietaus, įprastos paviršiaus erozijos ir kitų veiksnių.

Grėsmė kyla ne tik automobilio dažams. Saloną gali sutepti purvu, kurį į vidų pernešate patys, Jūsų šeimos nariai ar naminiai gyvūnai.

 

Privalumai

  • Palaiko ryškų blizgesį – kad ir kiek jį plausite, automobilis atrodys lyg ką tik iš automobilių salono.
  • Saugo išorinį dažų sluoksnį ir saloną.
  • Išlaiko automobilį geros būklės, todėl išlaikoma didesnė automobilio vertė.
  • Pagerina saugumą ir matomumą vairuojant drėgnu oru.
  • Atitinka Jungtinės Karalystės standartą EN ISO 2812-5:2007.
  • Suteikiama 3 metų garantija dažams, odai ir audiniams.

 

IŠORĖS APSAUGA

 

Pažvelgę į naujo ar naudoto automobilio dažų sluoksnį pro mikroskopą, pastebėtumėte daugybę netobulumų, dantytų nelygumų. Bėgant laikui šie nelygumai pritraukia įvairius aplinkos teršalus, kurie pablogina dažų būklę, sukelia oksidaciją ir spalvos blukimą. Dažų apsaugos sistema „GardX“ ilgam padengia automobilį nematomu veiksmingo ir patvaraus sandariklio sluoksniu, sulygina dantytus nelygumus ir užtikrina itin glotnią, blizgią ir puikiai apsaugančią apdailą.

Automobilio apsaugos sistemą „GardX“ Jūsų automobiliui pritaikyti gali tik profesionalai. Tai vyksta dviem etapais:

1 ETAPAS: Speciali medžiaga prasiskverbia į dažų sluoksnio molekules ir paruošia jį sandarinimui – 2 etapui.
2 ETAPAS: Medžiaga, panaudota pirmajame etape, ilgam sukimba su dažų sluoksniu ir sukuria ryškiai blizgią dažų dangą, kuri tobulai priglunda prie išorinio automobilio sluoksnio, saugo jį nuo pažeidimų ir teršalų.

KONSERVANTAS: Konservantas padeda palaikyti „GardX“ apsaugą. Patariame jį naudoti kas mėnesį kaip ploviklio priedą.

Pagamintas pagal kokybės valdymo sistemą, akredituotą ISO9001

 

 

SPRENDIMAS

 

Tai ne automobilio vaškas, o apsauginis barjeras!

Šiuolaikiniai automobilių vaškai ilgai neišsilaiko. Kas kartą plaudami savo transporto priemonę stipriais plovikliais, nuvalote ir apsauginį sluoksnį.

Automobilio apsaugos sistema „GardX“ su ypač veiksminga nanotechnologija dažus padengia itin atspariu apsauginiu sluoksniu, saugančiu nuo aplinkos teršalų, ir užtikrina įspūdingą, ryškiai blizgią apdailą. Taigi, kad ir kiek kartų plausite, automobilis atrodys lyg ką tik iš salono. Daugiau nebereikės blizginti automobilio!

Sistema „GardX“ apsaugo ir automobilio saloną: užtikrina, kad sėdynių audiniai ir kilimai nesiteptų, apsaugo odą, kad ji išliktų minkšta, elastinga ir net po daugybės metų atrodytų kaip nauja.

Sistema „GardX“ ne tik užtikrina puikią Jūsų automobilio paviršių apsaugą, bet ir padidina būsimą pakartotinio pardavimo vertę, be to, ją įsigyjant suteikiama 3 METŲ GARANTIJA.

 

PAPILDOMOS PRIEMONĖS DOVANŲ

 

Ir tai dar ne visi privalumai.

“Glass Guard” – apsaugos priemonė užtikrina daug saugesnes vairavimo sąlygas: priekinis stiklas padengiamas hidrofobine medžiaga, todėl lietaus lašai nuo jo nurieda. Regėjimo laukas žymiai pagerėja, nes ant stiklo neužsilaiko lietus, sniegas, šerkšnas, druska, purvas, vabzdžiai ir smėlis. Priemonė „Glass Guard“ tinka visiems stikliniams paviršiams.

“Tyre Guard” – apsaugos priemonė. Jeigu prakiuro automobilio padanga, Jums pravers „GardX“. Tiesiog prijunkite „Tyre Guard“ priemonės flakoną prie padangos vožtuvo, nuspauskite rankeną ir „Tyre Guard“ pripūs bei užlopys padangą. Greitas, saugus ir paprastas laikinas sprendimas.

 

 

“Bird Dropping Remover” – paukščių išmatos – ne tik nemalonu akiai, bet ir nehigieniška. Jos dėl savo korozinių savybių, jų greitai nepašalinus, gali visam laikui apgadinti Jūsų automobilio dažų sluoksnį. Dažų apsaugos sistema „GardX“ pavėlins korozinį paukščių išmatų poveikį, tačiau laiku jų nepašalinus, žala dažams vis tiek bus padaryta. Priemonė „GardX Bird Dropping Remover“ suminkštins ir neutralizuos išmatas, kad galėtumėte jas pašalinti greitai bei lengvai. Priemonė „Bird Dropping Remover“ taip pat atkurs apsaugą paveiktose vietose.

 

SALONO APSAUGA

alternative image

“Stain Guard” – tai aukštųjų technologijų medžiaga, padengianti kiekvieną audinio pluoštą nematomu barjeru, saugančiu nuo skysčių pratekėjimo, purvo, tepalų, alyvos ir suodžių. Skysčiai arba pratekės pro audinį jo nesutepdami, arba susiformuos į lašelius, kuriuos lengvai nubrauksite švaria šluoste arba susiurbsite.

“Leather Guard” – jei Jūsų automobilio salonas odinis, išskirtinė „GardX“ priemonė „Leather Guard“ padės apsaugoti jį nuo dėmių, purvo ir skysčių, be to, ji drėkina odą, kad ši kuo ilgiau išliktų elastinga ir atrodytų kaip nauja.

Automobilio apsaugos sistema „GardX“ atitinka Jungtinės Karalystės standartą EN ISO 2812-5:2007.ISO 2812-5:2007.
Automobilio apaugos sistemą „GardX“ Lietuvoje galima įsigyti tik iš įgaliotojo pardavėjo UAB „Inchcape Motors“. „GardX“ pritaikyti Jūsų automobiliui gali tik įgaliotasis pardavėjas.

 

Peržiūrėti pasiūlymą PDF