Lietuvoje pristatytas naujas naudotų automobilių prekių ženklas „BravoAuto“

Viena didžiausių rinkoje bendrovė „Inchcape Lietuva“ pristatė naują naudotų automobilių prekių ženklą „BravoAuto“. Naujasis prekių ženklas sujungs iki tol sėkmingai veiklą vykdžiusius „Inchcape Certified“ ir „Krasta Auto“ naudotų automobilių prekybos padalinius.

Transporto priemonių pirkėjai galės naudotis ne tik visais iki tol siūlytais privalumais, bet ir  automobiliams suteikiama dvigubai ilgesne nei anksčiau 12 mėnesių garantija ir iki 21 dienos prailginta galimybe  grąžinti automobilį, jeigu tai būtų būtina. Tokios sąlygos leis pirkėjams jaustis saugiai ir užtikrintai, įsitikinus, kad pirkinys atitiko lūkesčius.

Klientų patogumui visos su automobilio pirkimu susijusios paslaugos – nuo finansavimo iki registracijos bei draudimo formalumų – bus suteikiamos vienoje vietoje. Jiems taip pat vienoje platformoje internete bus sutelkta viena didžiausių naudotų automobilių pasiūla.

Permainos – pasaulinės strategijos dalis

Baltijos šalyse šios permainos vykdomos laikantis bendrosios pasaulinės „Inchcape PLC“ grupės strategijos, todėl naujasis prekių ženklas vis dažniau bus matomas ir kituose regionuose. „BravoAuto“ naudotų automobilių prekybos platformos ir atstovybės jau veikia Jungtinėje Karalystėje, Belgijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir netgi Australijoje.

„BravoAuto“ taip pat bus viena iš nedaugelio vietų Lietuvoje, kurioje išbandęs automobilį, tačiau persigalvojęs pirkėjas turės galimybę grąžinti pirkinį. Laikantis pastaraisiais metais vis plačiau taikomos gerosios verslo praktikos, pinigų grąžinimo terminas buvo pratęstas nuo 14 iki 21 dienos.

Daugumai vartotojų ne mažiau svarbu yra patogiai atlikti automobilio techninę priežiūrą arba remontą. „BravoAuto“ klientai turės išskirtinę galimybę naudotis didžiausio Lietuvoje skirtingų atstovybių tinklo specialistų paslaugomis. Nepriklausomai nuo įsigyto automobilio markės, bus galima iš anksto užsiregistruoti apsilankyti Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje veikiančiuose servisuose.

Naujuoju prekių ženklu pažymėtose atstovybėse taip pat bus teikiamos visos svarbiausios su naudotų automobilių pardavimu susijusios paslaugos. Paslaugos bus teikiamos vieno langelio principu,  tad klientas gaus automobilio registracijos dokumentus, draudimo sutartį, o prireikus – jam bus pasiūlytas ir tinkamiausias finansavimo būdas.

Daugiau nei 300 naudotų automobilių pasiūla

Greta jau minėtų paslaugų įmonė taip pat pasiūlys nupirkti iki tol kliento naudotą automobilį, o sutarta suma galės būti panaudota kaip pradinė įmoka už pasirinktą naujesnį modelį.

„Tai bus vartotojams itin draugiškas prekių ženklas. Sieksime pritraukti naujų klientų, tačiau tuo pat metu visuomet užtikrinsime maksimaliai saugias keliones eksploatuojant naudotus automobilius. Žmonės gali būti tikri, kad visuomet gaus kliento lūkesčius atliepiantį profesionalų aptarnavimą, patogias paslaugas ir saugų, garantijomis užtikrinamą sprendimą“, – teigia įmonės „Inchcape Lietuva“ naudotų automobilių verslo vadovė Augustina Černiauskaitė.

Dauguma siūlomų transporto priemonių bus įvairių „Inchcape Motors“ ir „Krasta Auto“ atstovaujamų markių automobiliai. Visų jų techninės priežiūros ar atliktų remonto darbų istorija bus aiškiai pažymėta oficialiuose dokumentuose.

Didelę prekių ženklų įvairovę bendrovei leis užtikrinti jos tarptautinė praktika: greta Lietuvoje atstovaujamų „Ford“, „Jaguar“, „Land Rover“, „Mazda“, BMW, „Mini“ prekių ženklų skirtingose Europos šalyse įmonė bendradarbiauja ir su kitais gamintojais. Be to, „BravoAuto“ išsiskirs ir siūlomų automobilių gausa – vienu metu klientai Lietuvoje galės rinktis iš daugiau nei 300 transporto priemonių.

Atskleidžia visą informaciją apie automobilius

  1. Černiauskaitė atkreipia dėmesį, jog iš kitų bendrovių įsigytų „BravoAuto“ naudotų automobilių istorija pagal kėbulo numerį visuomet bus nuodugniai tikrinama pasitelkiant partnerių iš „autoDNA“ duomenų bazes. Greta to patys įmonės specialistai atlieka visų parduoti ruošiamų transporto priemonių patikrą pagal 150 punktų sąrašą.

„Kiekvienu atveju profesionaliai įvertiname parduodamo naudoto automobilio būklę, o mūsų specialistai atlieka išsamią jo patikrą. Visą surinktą informaciją vėliau pateikiame klientams – tuomet jiems daug lengviau priimti galutinį sprendimą“, – vieną svarbiausių atstovaujamo naujojo prekių ženklo privalumų įvardija naudotų automobilių verslo vadovė.