Apie Mus

Jau kelias dešimtis metų automobilių prekybos rinkoje žengiame kartu su naujovėmis, todėl šiandien tarptautinės prekybos grupės INCHCAPE vardas atpažįstamas net 34 pasaulio šalyse. Tačiau, net ir gerai įsitvirtinę pasaulinėje automobilių rinkoje neketiname sustoti. Kasdien dedame didžiausias pastangas ir siekiame ilgus metus puoselėtos vizijos – tapti patikimiausiu automobilių platintoju ir mažmenininku visame pasaulyje. Mūsų parduodami naudoti ir nauji automobiliai privatiems ir juridiniams asmenims padeda spręsti visas mobilumo problemas.

Sparčiai vystantis pasaulio automobilių pramonei bei keičiantis vartotojų lūkesčiams, nuolat sekame inovacijas ir investuojame į perspektyvias naujoves, siekdami išlaikyti lyderio poziciją automobilių prekybos rinkoje. Atstovaudami garsius prekinius ženklus, stipriai remiamės savo partnerystėmis, kurios leidžia dalintis savo žiniomis, patirtimi bei prisidėti prie reikšmingo automobilių pramonės augimo. Naudoti automobiliai su garantija – Lietuvoje itin paklausi rinka, prie kurios vystymo prisidedame.

INCHCAPE Lietuvoje

Jau ne vienerius metus esame oficialūs FORD, JAGUAR, LAND ROVER, MAZDA IR MITSUBISHI prekinių ženklų atstovai Lietuvoje, o nuo 2019 m. atstovaujame ir BMW, Mini bei Rolls Royce, todėl savo klientams galime pasiūlyti patikimiausius, įvairiausius poreikius atliepiančius sprendimus už geriausią kainą. Parduodami automobiliai yra patikrinti, jiems suteikiamos visos gamintojo ir serviso garantijos.

Mes siūlome bene didžiausią modelių pasirinkimą įvairiuose automobilių segmentuose, kartu suteikdami pilną paslaugų paketą (finansavimą, draudimą, automobilių išpirkimą, automobilių serviso paslaugas).

Automobilių verslą Lietuvoje pradėję 2007 m, sukaupėme ilgametę patirtį didelių transporto parkų valdymo bei klientų aptarnavimo srityse, todėl jums galime pasiūlyti patirtimi grįstus dėmesio vertus sprendimus ir aukščiausius tarptautinius klientų aptarnavimo kokybės standartus atitinkančią pagalbą. Kad ir kur būtumėte, pasirūpinsime technine pagalba kelyje bei profesionaliu transporto priemonių aptarnavimu didžiausiame INCHCAPE servisų tinkle visoje Lietuvoje. Naudotų automobilių pardavimas – viena iš svarbiausių mūsų paslaugų, kurią nuolatos tobuliname atsižvelgdami į klientų pageidavimus, atsiliepimus ir lūkesčius.

Atsakingas verslas

Mūsų, Inchcape grupės, požiūris į atsakingą verslą yra esminis kriterijus Inchcape ateities planuose.

  • Tai padės mums būti arčiau klientų bei bendruomenių.
  • Tai leis Inchcape būtų saugesne, patrauklesne bei vertinama vieta dirbti. Padės įdarbinti, įtraukti bei išlaikyti geriausius talentus mūsų įmonėje.
  • Tai užtikrins, kad išliksime patikimi OEM partneriai su kuriais dirbame.
Mus vienija bendri interesai, jog norime prisidėti prie bendruomenių, kuriose veikiame, mūsų žmonių, visuomenės ir planetos išsaugojimo.

Daugiau apie Inchcape grupės atsakingą verslą sužinokite Inchcape Global..

Karjera Inchcape Lietuva

Neabejojame, jog viena iš ilgus metus mūsų įmonę lydinčios sėkmės paslapčių – didelis dėmesys klientų aptarnavimo kokybei, todėl įmonėje ypač vertiname darbuotojų motyvaciją ir profesionalumą. Siekdami ir toliau išlaikyti savo poziciją nuolat augančioje automobilių rinkoje, savo komandoje laukiame žmonių, gebančių įsiklausyti į kiekvieno kliento poreikius ir rasti juos tenkinantį sprendimą. Jei jums nesvetimas automobilių pardavimas, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką.

career Logo

Stengiamės kurti aplinką, kurioje gerai jaustųsi kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas bei rūpinamės nuolatiniu savo komandos tobulėjimu, tikėdamiesi suburti motyvuotą, aukščiausių tikslų siekiančią komandą.

Jei norite prie jos prisijungti, Jūsų CV laukiame el. paštu:
cv.lietuva@inchcape.lt

NAUJIENOS

ELEKTRA VAROMAS AUTOMOBILIS: KAIP JĮ PRIŽIŪRĖTI ŠALTUOJU SEZONU

VISUREIGIAI ŽIEMAI: PATARIMAI ŠALTESNIEMS IR VĖSESNIEMS ORAMS

,,INCHCAPE“ VALDOMIEMS AUTOMOBILIŲ SALONAMS – PIRMASIS LIETUVIŠKAS COVID-19 SAUGUMO SERTIFIKATAS

Lietuvoje pristatytas naujas naudotų automobilių prekių ženklas „BravoAuto“

BMW pristatė du naujus M serijos motociklus